Sestava: Fanda,Šindy H.,Zelí,Tomas,Andre,

Fernet Team Říčany vs. Banana Chiquíta 1:5
Hasiči Průhonice vs. FK Alej B 3:0
Krabice vs. Sakostra 0:1
FC Morna To Zařídí vs. Noťa FC 4:3
Výhra nad Ferneťákama

Fernet Team Říčany - Banana Chiquíta 1 : 5 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaDlouhá a těžká sezóna si vybírá svou daň v podobě dalšího zraněného hráče. Klubový lékař Carlos připouští, že pochroumané koleno již Honzu Šindeláře v letošním ročníku do hry nepustí. Jinak nedělní zápas přinesl již samá pozitiva. Kvalitní soupeř dlouho odolával našemu stálému tlaku, který vyústil ve vedoucí gól. Poté Fernet vykřesal naději po chytře zahrané standardní situaci. Naštěstí jsme ještě do poločasu kontrovali další brankou. V druhé půli napřáhl k hattricku Vojta a náááádhernou střelou z přímého kopu vymetl pavučiny z šibenice. Hráči Fernetu hrozili pouze při rohových kopech nebo autech v blízkosti vápna, a když se trefili do otevřené obrany Zelí s Peťou bylo o zápasu rozhodnuto. Dál věříme v postup a začínáme uvažovat o klubovém rekordu 50 gólech v sezóně...Fanda