Sestava: Fanda,Šindy H.,Zelí,Hynek,Andre,

Fernet Team Říčany vs. Noťa FC 1:5
FŇ Habet Praha vs. FC Morna To Zařídí 6:0
Hasiči Průhonice vs. Krabice 2:0
2 body s oblíbeným soupeřem

Banana Chiquíta - FK Alej B 3 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaPro naši nedělní fotbalovou mši na prašné škváře vykouzlil Pánbůh nad Hagiborem nádherné počasí. Zápas byl dlouho vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Teprve ke konci první půle Zelí pohladil oko diváka střelou z dobrých patnácti metrů do břevna a o pět minut později stejný hráč doklepl odraženou střelu za bezmocného brankáře. Svůj druhý gól v sezoně oslavil po zápase pěti pivy, což je letošní nejlepší pozápasový výkon. Druhá polovina zápasu byla pro FK Alej B labutí písní jejich postupu. Alej Převzala iniciativu, nestřelila tyč a břevno, ale jinak s přehledem chytajícího brankáře Koubu ani jednou nepřekonala. Za to udeřila Banana Chiquita, když proměnila dvě rychlé brejkové situace a mohla tak po týdenním půstu otevřít šampaňské na oslavu vítězství 3:0.Fanda