FC Morna To Zařídí vs. Banana Chiquíta 0:9
Hasiči Průhonice vs. Fernet Team Říčany 1:0
Krabice vs. TMK Černý Koně 7:1
Noťa FC vs. Anální Ofenziva 5:2
Sakostra vs. FK Alej B 6:0
Exhibice na Pražačce

FC Morna To Zařídí - Banana Chiquíta 0 : 9 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaPřesně podle papírových předpokladů se odvíjel zápas mezi Mornou a Chiquitou. Banáni nedali Morně šanci. O rázu utkání rozhodl začátek, kdy Banana trestala neorganizovanou hru zadáků soupeře. Vojta se převtělil ze střelce v nahrávače. Z jeho přihrávek nejvíce těžil Zelí. Ten ve 4 minutě otevřel skóre, aby o tři minuty později přidal druhý přesný zásah. Další gól přidal Ondra a v 16. minutě se do černého rovněž trefil Hýňa (přezdívaný Tomasson). Poté už Banana polevila a do přestávky stojí za pozornost jen vynikající Chiquiťácká obrana a několik bravurních zákroků náhradního brankáře Andrého. Po změně stran konečně přišel i gól z kopačky Vojty, který chtěl původně útočit na titul krále střelců 8. K ligy. O pár minut později dovršil hattrick Zelí. Důstojně jsme se tak rozloučili s postupovou sezonou, v níž se nám podařilo vsítit 56 branek a vyhrát 10 zápasů. Forever Banana.Fanda