Sestava: Fanda,Šindy H.,Zelí,Hynek,Andre,

Fernet Team Říčany vs. Noťa FC 1:5
FŇ Habet Praha vs. FC Morna To Zařídí 6:0
Hasiči Průhonice vs. Krabice 2:0
Komentář soupeře

Banana Chiquíta - FK Alej B 3 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

RozhodčíK zápasu proti soupeři známému z loňského roku, kdy nám i ve 4 hráčích v poli uštědřil pěkný brankový příděl, jsme tentokráte nastoupili bez hráče na střídání. Jeden nejmenovaný spoluhráč totiž patrně neumí číst (i když studuje druhým rokem právnickou fakultu) a ve stejný čas se již převlékal na hřišti v Karlíně a ne na Hagiboru.Soupeř měl kupodivu oproti loňsku početnou střídačku. FK Alej byla od počátku zápasu, kterému přihlíželi i naši dva fanoušci z dalekých Košic, fotbalovější a dovolím si tvrdit, že v poli byla lepší než soupeř. Bohužel se opět projevila naše stará bolest, kterou je koncovka. I Pavel Kuka ve své nejslavnější zahazovačské éře se zdaleka nevyrovná našemu útoku. V závěru první půle navíc bohužel přišla zbytečná hrubka v obraně, kterou hráči Banany nekompromisně potrestali. Druhá půle už byla výrazně v režii alejáckého béčka, bohužel střelecká impotence pokračovala. Oproti tomu soupeř dokázal několikrát zahrozit z protiútoků a ke konci zápasu dvakrát ztrestal otevřenou obranu modrých.Porážka 0:3 se jeví možná jako krutá, ale kdo nedává góly, nemůže ve fotbale vyhrávat. Přesto se hráči Aleje nemusí za odvedený výkon a bojovnost stydět. Nezbývá než doufat, že již v příštím zápase se naše koncovka opět zlepší.