Tlakové Galoše vs. Farkáň 92 1.FC 1:1
Bakera vs. Delivery FC 4:3
Banana Chiquíta vs. Cvrčci FC 4:5
Komentář soupeře

Banana Chiquíta - Cvrčci FC 4 : 5 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Rozhodčí

Náš první zápas na zrekonstruovaném hřišti na Podvinném Mlýně byl plný zvratů a krásných akcí. Banáni nás hned na úvod zaskočili dvěma fíky. Studená sprcha na začátku nás probrala celkem dobře a za několik minut bylo srovnáno. Nejdřív našel na takzvaném Gollíkově místě Gollíka Hanz a pak i Štěpán. Nabuzení nám vydrželo i nadále a projevilo se pěknou Hanzovou akcí která znamenala vedení 3:2. Pak jako bychom si vybrali timeout. Banáni zabrali a dvěma góly otočili vývoj. Dnes ale nikdo ze Cvrčcků nechtěl prohrát. V brance nás podržel rezervní brankář Vecina a na hřišti začala šlapat spolupráce mezi všemi hráči. Soupeře jsme mačkali až něj lítali šlupky. Ve 46.minutě se podařilo Golíkovy obtočit kolem obránce a kolem gólmana vyrovnal na 4:4. Zápas gradoval a Cvrčci šli jasne za svým cílem což bylo první vítězství v této sezóně. Těsně před koncem Hanz nastartoval všechny zbylé síly protankoval se kolem lajny a na již zmíněném místě před brankou hledal opět přítomného Gollíka, jenž na prsou donesl pátý gól do banání branky. Celému týmu patří díky za výborný výkon a vydřené tři body.

Zdroj: Cvrčci FC