Mystique Dynamo CF vs. Farkáň 92 1.FC 4:3
Orange Predators A vs. Delivery FC 5:2
Tlakové Galoše vs. Cvrčci FC 0:0
Bakera vs. Banana Chiquíta 2:4
Ola la Banana

Bakera - Banana Chiquíta 2 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Pavel Horváth

Forma Banány Chiquity stoupla od prvního zápasu podobně jako voda u japonských břehů. Škoda, že jsem si nevzal kopačky, mohl jsem si s klukama zahrát docela dobrej fotbal. No ale alespoň vím, kde se dá za osm pětek vysprchovat, takže výletu za Banánou určitě nelituju.

Dnes hráči Chiquity mnohem lépe kombinovali a často se dostávali do slušných šancí. Soupeři sice patřily první minuty, Zelí například hasil neštěstí na poslední chvíli odkopem z brankové čáry, ale díky Kubovi a jeho výborné střelecké pohotovosti se Chiquita ujala vedení 2:0. Obrana měla tentokrát pouze jeden úkol: pokrýt jednoho výborného hráče Bakery, přes kterého šli téměř všechny míče.

V poločase jsem si přátelsky popovídal s oběma gólmany. Jeden simuloval zranění kolena a druhý vyšel na trávník s přáním, aby útočníci nemířili mezi nohy. Tohle přání určitě neslyšel Zelí, který se ve druhém poločase prosadil hned dva krát a jednou právě zahrál gólmanovi na housličky. Z útočníků bych ještě přál gól Vikymu, který byl hodně aktivní, ale konec konců dnes skoro každý odehrál svůj vyšší standard.

Osobně vůbec nelituju, že Chiquita v závěru polevila a nechala soupeři dva fíky. Obě trefy byly parádní a pro Bakeru alespoň malá náplast za jejich snahu.