6:2
Krabice - Hasiči Průhonice
4:2
Žlutý balet přetančil dalšího soupeře

Banana Chiquita - River lejt 3 : 0[ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Utkání se málem neodehrálo, neboť na začátku byli v týmu Banánů jen tři hráči do pole. Poté, co dorazil Carlos, mohl zápas začít. I tak ale nastupoval žlutý balet do utkání oslaben o jednoho hráče. Z toho také pramenila zvolená taktika 3-1 a občas i 4-0. Začátek utkání se zpočátku odvíjel v režii River lejt, kteří se ale přes precizní a disciplinovanou defenzívu Banánů nemohli prosadit. Naopak. V polovině první půle se dostal odražený míc po rohovém kopu k Zelímu a ten střelou z nulového úhlu otevřel účet utkání. Do konce poločasu pak Chiquíta opět zvolila taktiku "kam bych se honil" a ubránila se dalším nájezdům soupeře. Po změně stran akcie žluťásků ještě stouply a to když Šindy s klidem Pepíka Inzágiho uklidil míč zapomenutý brankářem v louži do sítě River lejt. Za stavu 2:0 se Chiquitě začalo dýchat mnohem volněji. Navíc systém "všechno na Zelího" a propracovaná defenzíva nedávala River lejt příliš šancí ke zvratu. Když poté Zelí bodlem propálil vše, co mu stálo v cestě, nebylo o vítězi pochyb. River lejt zahrozil několika ranami a závary před Chiquíťáckou brankou, ale se vším si buď poradil výborně chytající Koubis, nebo se střely nevešli mezi tři tyče. Banana tak opět :D ve čtyřech zvítězila a stále se pere o postup do 7. ligy.

Sestava: Fanda, Andre, Peťa, Zelí, Carlos

Branky: 2 Zelí, Peťa