2:0
United Clans - Fernet Říčany
8:2
Defenzívou za vítězstvím

Banana Chiquita - Alej FK B 4:0[ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

V minulém kole Alej zvítězila přesvědčivým rozdílem 9:0. Chiquita naopak podlehla svému soupeři 1:6. Zdálo se, že karty jsou před zápasem rozdány jasně. Vše ještě umocnil fakt, že Banáni opět nastoupili jen se čtyřmi muži do pole. Proto se Banana hned od prvních minut netajila snahou za každou cenu bránit. Hned v úvodu se však z obranné ulity uvolnila dvojice Šindy - Zelí a jejich spolupráce vedla k prvnímu gólu. Tlak Aleje pochopitelně zesílil, a tak přišly na řadu Koubovy vynikající zákroky. Překvapenou Alej, která stále neefektivně tlačila, ochromil do přestávky Zelí ještě jednou. Po rohu zůstal nehlídán a uklidil zkušeně míč hlavou do sítě. Po změně stran pak odhodlání Aleje něco s výsledkem udělat definivně zlomil Šindy gólem po střele z úhlu a posléze jistým zakončením samostatného úniku. Výborně pracující a nekompromisní obrana Chiquity pak ještě pomohla brankáři udržet čisté konto. Výsledek je pro Alej krutý. Chiquita tentokrát vyučovala efektivitě.

Nejlepší hráči : celý tým Banana Chiquita

Sestava: Fanda, Jakub, Zelí, Peťa, Carlos

Branky: 2 Peťa, 2 Zelí