Hvězda zápasu - Hlasuj!

Známka: 0
Hlasovalo: 0
Kritik:
Fans:
celkové výsledky
 

Pořadí

Statistika Zápasu:

Sestava: Fanda,Petr,Syky,Deja,Beny,
Marty,Martin2022,Vil,Jan_Tichy,Albert,

glJan_Tichy,

Zápasy 1. kolaAktuální Tabulka
Galantní jeleni vs. Greenhorns FC 0:7
Forejt FC vs. Merck stars 1:3
Namo FC vs. Lokál United 0:1
Pražská legie 2000 vs. PFC Kodymka 3:10
Orgasmico L.S.D. vs. Cirkus Praha 0:4
Banana Chiquíta vs. New Jersey Devils B 2:4
Hokejové blues

Banana Chiquíta - New Jersey Devils B 2 : 4 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

Petr Čtvrtníček

Těpic Banáni! Já už jsem skoro nevěril, že vás uvidím ještě někdy na hřišti, ale jak se říká, kdo se dočká, ten si počká. Když jsem viděl tu sestavu, říkal jsem si, že bejt tady nějakej bookmaker, tak si i vsadím. No ne moc, zase se známe. Náhodou jsem u hřiště potkal kluky z radiožurnálu a pak jsme natočili rozhovor, na kterej se můžete podívat.

Ale zpátky k fotbalu. Líbilo se mi, jak jste chytili začátek zápasu, ne jako ta směšná parta v Liverpoolu. Trochu jste je zmáčkli a dali jste o sobě vědět. Škoda, že z toho mráčku nezapršelo, protože soupeř se dost rychle oklepal a začal zlobit. Při jednom protiútoku měli asi tak tisíciprocentní šanci, ale brankář Banány ukázal, co je to ve fotbale Boží ruka. Od doby Maradony jsem nic podobnýho neviděl. Smůla, že tyhle osvícení trvají jen pár minut, protože ve druhý půly už to moc božsky nevypadalo. Bohužel soupeř nakonec jeden za svých brejků dotáhl do kuchyně a uvařil první branku. Na tu jste ještě odpověděli, ale potom přišla druhá půle, kterou fakt nechcete, pokud hrajete za Banány.

Právě tehdy se projevila ona hokejová inspirace ve jménu soupeře. Kluci dohrávali většinu soubojů, drželi protihráče jako vlezlý odporný holky na diskotéce, co nechápou, že je nikdo nechce. Nedivím se, že Banáni začali oplácet. Nakonec Šindy vyfasoval žlutou kartu, za naivní faul takovej ten z kategorie Krejčí a Bořil. Bohužel se tahle hra vyplácela daleko víc klukům z New Yorku. Nejdřív přišel nešťastný gól po relativně dobrém výběhu brankáře a hned nato třetí z kategorie laciných. No Banáni se nadechli jako velryby, když jdou dva tisíce metrů pod hladinu. Jeden závar střídal druhej, ale lejno z toho. Ukázalo se, že ten pupkáč na druhý straně umí chytat, a když potom z protiútoku zahrály gólmanovi Chiquity stradivárky, už nebylo vo čem.

Po zápase jsem brečel jak malej kluk. Nějaký blbý Jersey porazilo klub mýho srdce. To s citlivým člověkem fakt zamává. Slzy mi tekly po tvářích a já si říkal, že už nikdy v životě nepůjdu na fotbal. Úplně mě to vykolejilo, jen doufám, že Chiquita se z toho otřepe a přístího soupeře sfoukne jako svíčku, jak říkával malý velký muž žižkovského fotbalu.

Petr Čtvrtníček