Kapr Tým 86 A vs. Blue Devils 7:0
Eclipse vs. Bohemia AFK 5:1
Borussia Dortšpunt A vs. Šotgani 6:0
Fotbal nemá logiku

SAS Fans - Banana Chiquíta 0 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaKrásnější rozlučku s letošní sezónou jsme si snad ani nemohli přát. Přestože polovina Banánů dala přednost jinému programu např. zvířátkům v ZOO, ostatní včetně Honzy bojovali za Chiquitu do posledního hvizdu a zaslouženě oslavovali vítězství 4:0. První poločas jsme po individuální akci Šindyho vedli 1:0, ale zápas začal teprve v 35 minutě. To byl vyloučen náš brankář za úmyslné hraní rukou mimo vápno. Viditelně šťastný soupeř si myslel, že utkání lehce obrátí. Vojta soupeře varoval, že vše bude těžší, ale komu není radno, tomu není pomoci. Do brány si stoupnul Tomáš, který několika brilantními zákroky pomohl vytížené obraně, zatímco útok řádil jedna báseň. Soupeře načal Vojta nechytatelnou střelou pod břevno. Zelí si vodil jednoho soupeře za druhým. Šindy neustále podporoval útok a o zadní voj se staral především bezchybný Honza, který s chutí rozbíjel útočné snahy SAS Fans. Sečteno a podtrženo, dokázali jsme, že rozhodně patříme nejen do úzké špičky 5. ligy, ale příští sezónu pokud se budeme scházet, musíme myslet na postup! Fanda