Bohemia AFK vs. Borussia Dortšpunt A 4:2
Bened VFK vs. Kapr Tým 86 A 6:2
Šotgani vs. Sport Slivka FC 0:6
Sezóna pomalu končí - Banana se rozjíždí

Banana Chiquíta - Medicína 4 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaPři pohledu na naší soupisku snad nikdo před zápasem nepochyboval o našem vítězství. Konečně se v útoku sešel hvězdný trojúhelník Vojta - Zelí - Mlky a všem se honila hlavou jediná otázka, kolik Banánů připíší na konto Medicíny. První velkou šanci měl ale obránce Tomáš, který bohužel s brankářem přestřelil i celou bránu. Útočný prapor obrany tak zvedl po rohu Viktor, který se přízemní ranou radoval z prvního gólu za Bananu. Do konce poločasu nedal gólmanovi šanci Mlky, když bombou vymetl pavučiny v levém horním rohu brány. Ve druhém poločase jsme se dostali pod tlak dobře hrající Medicíny, která se celý zápas snažila hrát a často zkoušela naši obranu. Ani za stavu 3:0 se hráči medicíny nepoložili a v závěru zkomplikovali naši cestu dvěma zásahy. Naštěstí Zelí svojí individuální akcí ukončil snahy soupeře. Hvězdný útok se tak prosadil, i když kombinace zvlášť směrem k Vojtovi dnes trochu vázla. Ale až se toto trio sehraje! Soupeři těšte se ! ! ! Fanda