Banana Chiquíta vs. Pražská Legie 2000 3:2
Bened VFK vs. Nikdo nikde 1:3
GTL A vs. New Jersey Devils A 1:3
Kikina Bar vs. Kliďas FC 10:6
Skvělý vstup do 4. ligy

Banana Chiquíta - Pražská Legie 2000 3 : 2 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaMůj Tchán Láďa Vízek už málem vsadil opět svoji hospodu na prohru Banánů, ale naštěstí jsem ho včas zarazil. Vstup do 4. ligy se Banáně výborně povedl. Zápas rozhodlo deset minut ve druhém poločase, kdy Chiquita třemi brankami otočila výsledek zápasu. Soupeř poté z řady šancí vstřelil pouze jednu branku, a tak kvalitní zápas skončil výhrou Banany 3:2. Celý zápas se hrál ve vysokém tempu, kterému se hráči Banany naštěstí dokázali v průběhu zápasu vyrovnat. Vynikající zápas odehrál Mlky, který jako jediný dokázal v 1. poločase ohrožovat soupeřovu branku, ale na Gólmana Legie vyzrál teprve v druhém poločase. Hráči Legie do půle zúročili svoji převahu pouze jednou, když tečovanou střelou překvapili jinak slušně chytajícího gólmana, který se tentokrát vyvaroval velké chyby. Ve druhém poločase se mi zdálo, že hráči Legie možná Bananu trochu podcenili, protože za chvíli prohrávali 3:1 po krásných gólech Filipa, Mlkyho a Šindyho. Legie odpověděla nadějným tlakem, ze kterého vytěžila 3 nebo 4 gólové šance, ale proměnila pouze jednu z nich. Na druhé straně mohl vedení pojistit např. Šindy, ale svou velkou šanci bohužel zazdil, stejně jako se neujal už ani jeden z nadějných breaků do otevřené obrany. Každopádně Banana vykročila do 4. ligy tou správnou nohou. Vladimír Šmicer