0:6
Palbo 03 - Corleone
5:0
Banana Chiquita a Fénixův řád

Banana Chiquita - Pradox 1.FC 3:2[ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Jako bájný Fénix jsme dnes vzlétli z popela a během 14 minut obrátili výsledek z 0:2 na 3:2. Od první minuty byla vidět především taktická vyspělost našeho soupeře, který nás nepouštěl do vyložených šancí a sám byl v útoku velmi efektivní a ve 44 minutě vedl o dvě branky.

Ve druhém poločase jsme si vypracovali pár šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Naše skóre rozhýbala minela dosud skvělého gólmana hostí. Výborně hrající Zelí strčil do jeho výkopu nohu a obloučkem do prázdné snížil na 2:1. Pak jsme nasadili k drtivému tlaku, který soupeř neustál. Po krásné akci nedal gólmanovi šanci Vojta. V běhu spracoval těžkou přihrávku a bombou doprostřed brány vyrovnal. Hned na to našel Šindy skvělou přihrávkou na vzdálené tyči znova Vojtu a ten se dlouho nerozmýšlel, co udělá s míčem. Střela po zemi k tyči rozvlnila síť Pradoxu potřetí. Jsme krok od největšího

úspěchu v historii našeho klubu- vítězství ve skupině...