Fanda, Zelí, Šindy, Mlky, Viktor, Andre.
Góly: 2x Šindy, 2x Zelí, Andre, Mlky, Viktor.

První kolo ligového poháru

Banana Chiquita - Tus Pelotas 7:1

ChiquitaBanana Chiquita se po dlouhé odmlce vrátila do pohárového světa hanspaulky a úspěšně vykročila k druhému kolu. V nádherném jarním počasí nás vyzval Tus Pelotas a po poločasovém tápání jsme jasně zvítězili 7:1.
První polovina nebyla z naší strany, kdo ví jak líbivá. Na útočné polovině jsme tápali a nevěděli, jak ohrozit branku soupeře a zároveň ve vlastní obraně hasili na poslední chvíli 2 nebo tři velké šance Tus Pelotas. Napůl Španělský či jihoamerický tým hrál bojovně a s chutí. Teprve v závěru poločasu nekompromisně zavěsil Andre a načal velký herní obrat. Hned na začátku druhé půle jsme soupeře překvapili dvěmi rychlými brankami a soupeř se dal do bezhlavého útočení, které nakonec vyústilo v konečný výprask 7:1. Čím více soupeř otevíral svou hru, tím přibývalo našich gólových kombinací. A tak není divu, že se postupně trefili všichni hráči v poli. Šindy byl nakonci blízko hattricku, který si snad schovává až do třetí ligy. Hra bez střídání odhalila, že s fyzičkou nejsou všichni naši borci na jedničku s hvězdičkou a mohli by ještě do 1. dubna na sobě zapracovat.
Všichni již netrpělivě vyhlížíme první zápas ve třetí lize. Do té doby nás čekají snad dva přípravné zápasy se známými týmy. Zatím můžeme být výsledkově s přípravou maximálně spokojeni: dvě vítězství a skóre 14:2. Viva Banana Chiquita