Deportivo Estudiantil FC vs. Arabská 2:2
Banana Chiquíta vs. Borussia Bubeneč 2:4
Hradní Stráž vs. Dvorce SK MPI 1:4
G.I.C La Plate de Cünde vs. Stará Dáma 1:1
První podzimní nezdar

Banana Chiquíta - Borussia Bubeneč 2 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Vlasta BurianTo byla šlupka, když se propadla ve Stromovce země! To byla taková šlupka, že i mě vzbudila z mého zaslouženého odpočinku. A když už jsem se probral, zašel jsem se podívat na tu slavnou Chiquitu. A teda řeknu Vám, že při pohledu na toho gólmana Banánů mě pěkně svrběly mé brankářské vzpomínky. Já byl goalkeeper, hotovej tarzan!
Chiquita se hezky pustila do svého soupeře, ale jediné co ze svého tlaku vyšťavila, byl pot na všech hráčích. Naštěstí přišla standardní situace a Vojta klíčovou dírkou ve zdi provlékl první zasloužený gól. Bohužel vedení 1:0 Banana do poločasu neudržela a inkasovala kvůli neobsazenému hráči. Druhý poločas podtrhl ještě více smutnou pravdu, že se Banáni až příliš nadřeli na své góly, zatímco soupeř góly sázel z každé druhé rány jak brambory do řady. Holt hra proti zataženému soupeři není jen tak. Ale hlavním hrobařem týmu byl dnes brankář, který oplýval jistotou zaoceánských finančních trhů. Při gólu z půlky, který protekl nejdřív rukavicema a potom mezi nohama, jsem si musel promnout oči, jestli dobře vidím. A když i třetí gól byl ze země laciného vetešnictví, bylo po zápase. Dva krát škoda takové prohry, protože tým šlapal celý zápas. Vojta unikal po křídlech, Mlky měl slibné šance, navrátilec Hynek odehrál dobrý zápas a se Sykym soupeř vytíral podlahu, ale všechno marná snaha....