Deportivo Estudiantil FC vs. Dvorce SK MPI 7:1
Banana Chiquíta vs. Stará Dáma 6:3
Hradní Stráž vs. G.I.C La Plate de Cünde 0:6
Stará dáma na kolenou

Banana Chiquíta - Stará Dáma 6 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Jaroslav Hřebík

Proč já blbec nevzal kameru. To by se to rozebíralo s Čapounem ve Studiu Ligy mistrů. Jak já bych praktikoval! Jen mi dát elektronickou tužku do ruky. Kde se vzal ten pressing, kterým Banana Chiquita v prvním poločase přehrávala svého soupeře a rozhodla zápas?
Banana Chiquita je ve formě, o tom není sporu. Na svého soupeře vyrukovala s nepříjemným pressingem a rychlým přechodem do útoku. Soupeř neměl moc času ke kombinaci a jeden na jednoho to měl také těžké. Jakmile Banana získala míč, téměř všichni hráči se nabízeli na přihrávku a všechno maximálně rychle směřovalo před branku Staré Dámy. Vynikající gólman soupeře chytil leccos a kapituloval až po akci Náchodské osy Vojta - Kuba - Vojta. Ještě do poločasu přidala Banana další dva góly a ukončila tak poločas snů za stavu 3:0.
Druhý poločas se už nehrál v takovém tempu jako první. Oba týmy polevily v defenzivě a nepůsobily už tak kompaktním dojmem. Blýskl se útočník Staré dámy, který vstřelil hattrick, ale na každý jeho gól vždy přišla odpověď Banany, a tak o vítězi nebylo pochyb. Krásnou branku vykouzlil Pepa. Z přímého kopu dělovkou vymetl všechny pavučiny v šibenici. Banana Chiquita odehrála další krásné utkání a potvrdila úspěšný vstup do soutěže. Forza Banana.