gól Zelí,Alamar,4x Pepa,Syky,Tomas,Mlky,

President FC vs. G.I.C La Plate de Cünde 4:3
Sebranka FC A vs. Hradní Stráž 8:1
Deportivo Estudiantil FC vs. Banana Chiquíta 2:9
Závěrečná krasojízda

Deportivo Estudiantil FC - Banana Chiquíta 2 : 9 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miloš ZemanJelikož na vysočině je zima, řekl jsem si, že vyměním na víkend slivovici za becherovku a přijedu se podívat do Vysočan, nikoliv abych shlédl estrádu Národni strany, kde mimochodem probíhalo i vystoupení jezdců na koních, ale abych shlédl utkání mého oblíbeného celku Banany Chiquity.
Utkáni probíhalo v přátelském duchu a takřka bez faulu. Zhruba po pěti minutách načal příděl Banánů pohlednou individuální akcí Mlky a střelou do protipohybu překonal obránce i gólmana. Banana dnes poctivě střídala a udržovala soupeře v neustálém tlaku. Hráči plnili své obranné povinosti, celý tým velmi dobře kombinoval a hráči zbytečne nekličkovali, a tak není divu, že Estudianti prohrávali po dvaceti minutách již 4:0. Za zmínku jistě stojí 4 góly Pepy, který se stal z pozice obránce nejlepším podzimním střelcem. Výborný výkon také podal náhradni gólman Miro, čímž svitla Banáně naděje na případné řešení gólmanské situace pro příští rok.
Po tomto nádherném diváckém zážitku uvažuji o tom, že se vrátím do Prahy, stanu se prezidentem a na prvním nádvoří zřídím umělou trávu, abych tak mohl sledovat všechny zápasy Banany.