2:1
Bohemia AFK - Šotgani
4:2
Koncert Banany Chiquity

Banana Chiquita - Kapr Tým 86 A 7:3 Galerie [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Fanoušek Banany Chiquity se dnes musel rozpomenout na staré časy, kdy jsme válcovali jednoho soupeře za druhým. Např. B tým Kaprů jsme před rokem vyprovodili s osmy góly a dnes áčko inkasovalo sedm. O drtivou porážku se hlavním dílem postaral Zelí, autor čtyř gólů.

Hodně divoký byl první poločas. Krásnými kombinačními akcemi jsme brzy vedli 3:0. Snaživý soupeř se ale nevzdal a v zápase hraném nahoru a dolu se skóre prvního poločasu zastavilo na výsledku 5:3. Soupeřův nápor na začátku druhé půle jsme přestáli a mohli jsme vyrážet do smrtících brejků. Zvláště kombinace Zelího a Vojty, které v útoku doplňovali Šindy s Ondrou, byly nad síly Kaprů. Ta tam byla Zelího nepřesná koncovka, jeho čtyři góly hovoří sami za sebe. Obranu řídili Andre s Tomášem. Spolu s gólmanem dnes odvedli standard a mohli si dovolit i některé chyby, kterých soupeř občas využil. Kuriózní je