2:0
Sport Slivka - Medicína
4:1
Beckenbauerovská hlavička k bodům nestačila
Banana Chiquita - Eclipse 1:2 Galerie[ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Po dlouhé odmlce se do sestavy vrátil Vojta, ale na kombinaci se Zelím musel zapomenout, protože Zelí kvůli zranění musel přerušit 44 zápasovou šňůru bez absence. Na zápas překvapivě nedorazili ani Ondra s Carlosem, a tak jsme dnes hráli bez střídání.

Naše poslední zápasy se sobě podobají jako vejce vejci. Promarněné šance soupeřům zbytečné usnadňují cestu k bodům. Jen výčet šancí za první poločas je velmi slušný. Po krásné kominaci Tomáše s Vojtou, Vojta jen těsně minul tyč. Andre se Šindym šli sami na brankáře a Tomáš ze slibné pozice minul bránu. A tak skóroval soupeř, když v druhém poločase využil velké chyby obrany a brankáře při rohu a pár minut na to využil brejkovou situaci. I v druhém poločase jsme se v koncovce trápili a netrefili se z několika jasných šancí. Ujala se pouze Andreho hlavička po autu. Ze závěrečného tlaku měli