9:5
Bened VFK - Šotgani
3:2
Štaštné vítězství z poslední minuty

Banana Chiquita - Blue Devils 1:0 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Zápas odhalil naši zatím největší slabinu a tou je proměňování šancí. V koncovce se zatím trápíme. Z pěti zápasů vstřelit osm gólů je opravdu málo! Dlouho vyrovnaný stav přispěl k vyhrocení utkání, v němž nám rozhodčí odpustil červenou kartu za úmyslný faul bez míče.

Od začátku jsme soupeř přehrávali a vypracovali si několik slibných šancí, které jsme bohužel neproměňovali. Dobře fungující obrana Modré ďábly pustila v prvním poločase pouze do dvou velkých šancí, které naštěstí pro nás dopadly dobře. Ani v druhé půli se obraz hry nezměnil, stále jsem se snažili dát gól a soupeř hrozil z breakových situací. Navrátilec Ondra nevydržel s nervy, když po tvrdém, ale čistém odebrání míče zbytečně fauloval protihráče. Naštěstí neviděl červenou kartu. Gól padl po brilantním uvolnění Honzy