4:2
Šotgani - Kapr tým 86 A
3:1
Porážka v prestižním duelu s Benedem

Banana Chiquita - Bened Vfk 2:3 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Příčiny dnešní porážky v prestižním duelu s Benedem bych viděl hlavně dvě. První se týká samotného zápasu v němž jsme při brankách soupeře nechali trestuhodně volné skórující hráče a druhá se týká absence téměř poloviny týmu Banany Chiquity.

Zápas začali lépe hráči Benedu, byli aktivnější, ale nepodařilo se jim překonat dobře chytajícího brankáře. Z pohledné akce jsme se ujali vedení, které jsme bohužel pár minut před poločasem ztratili, když jsme pozdě přistoupili k volnému hráči Benedů. Druhý gól do naší sítě padl po vymyšleném faulu, kdy jsme opět nechali Benedy rozehrát na volného hráče. Naději vykřesal stoprocentně nejlepší hráč na hřišti Zelí, když nedal bombou k tyči gólmanovi šanci.