0:6k
Bohemia AFK - Borussia Dortšpunt A
4:2
Sezóna pomalu končí - Banana se rozjíždí

Banana Chiquita - Medicína 4:2 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Při pohledu na naší soupisku snad nikdo před zápasem nepochyboval o našem vítězství. Konečně se v útoku sešel hvězdný trojúhelník Vojta - Zelí - Mlky a všem se honila hlavou jediná otázka, kolik Banánů připíší na konto Medicíny.

První velkou šanci měl ale obránce Tomáš, který bohužel s brankářem přestřelil i celou bránu. Útočný prapor obrany tak zvedl po rohu Viktor, který se přízemní ranou radoval z prvního gólu za Bananu. Do konce poločasu nedal gólmanovi šanci Mlky, když bombou vymetl pavučiny v levém horním rohu brány. Ve druhém poločase jsme se dostali pod tlak dobře hrající Medicíny, která se celý zápas snažila hrát a často zkoušela naši obranu. Ani za stavu 3:0 se hráči medicíny nepoložili a v závěru zkomplikovali naši cestu dvěma zásahy. Naštěstí Zelí svojí individuální akcí ukončil snahy soupeře. Hvězdný útok