Šachťor Praha CF - Stars beer
Kapr tým 86 B - Květák 1:7
Kodymka FC - Vozovna Hloubětín B
Gee Gee Olive - Plameňáci 1.FC

Vítězství! Zima a sníh nás přivítali v pravé poledne na Pankráci, kde jsme se sešli přesně v pěti hráčích do pole. Přesto tato zdánlivá nevýhoda nebyla znát. Od začátku jsme hráli svoji trpělivou, kombinační hru, se kterou jsme po zásluze slavili vítězství 6:1.

V prvním poločase nám nejdříve rozhodčí upřel regulérní gól a pokutový kop. Poté se však po přihrávkách Šindyho prosadil Ondřej a nádhernou střelou z voleje Zelí. Po poločase vykřesal soupeř naději snížením na 3:1, jenže pak se více než fotbalu věnoval kritizováním rozhodčího. Za držení za dres dostal hráč Spartaku žlutou kartu, což hráči na hřišti psychicky neunesli a zasypali rozhodčího nadávkami. Ten jen chladnokrevně odvětil, že jsou zoufalí a od začátku horším týmem. Psychicky položeného soupeře jsme ještě třikrát ztrestali, Ondra vystřílel hattrick a brankář si připsal první asistenci. 6. liga pomalu a jistě klepe na dveře:)