Gee Gee Olive - Kodymka FC 0:4
Kapr tým 86 B - Vozovna Hloubětín B 2:4
Šachťor Praha CF - Rohožník United FC B 0:4
Spartakus FC - Stars beer 2:3

Vítězství! "Jestli si myslíš, že tady každýho uděláš, tak to ne. Uděláš tři a deš dolu!" I taková hláška orámovala naše sedmé utkání v němž jsme splnili povinnost a vyhráli nad papírově slabším soupeřem 5:1.

Hned od začátku jsme začali aktivně a Plameňáky zatlačili před jejich bránu. Z úvodního tlaku jsme vytěžili náš první gól. Poté zahrozil i soupeř, když jeho dělovka skončila na pohotové rukavici připraveného gólmana. Před koncem poločasu nás uklidnil Ondřej nechytatelným bodlem do šibenice. Druhý poločas byl již v naší režii. Rychle jsme zvýšili na 4:0 a zápas se dohrával v duchu dalších neproměněných šancí. Plameňaci našli jen jednu skulinku v naší obraně. V závěru zápasu skóre zaokrouhlil André pohodlnou dorážkou proti ležícímu gólmanovi. Zápas tak skončil spravedlivou výhrou 5:1. Postupový sen žije. Forever Banana!