Banana Chiquita - Bohemia Chips TJ A 6:3
Vozovna Hloubětín B - Plameňáci 1.FC 4:2
Gee Gee Olive - Šachťor Praha CF 5:6
Kapr tým 86 B -Stars beer 2:2
Kodymka FC - Spartakus FC 0:4
Květák - Rohožník United FC B 2:2

Vítězství! Hladoví pod dvou bodech jsme od první minuty vlétli na soupeře a výsledkem bylo snadné vedení 3:0 a řada neproměněných šancí. Dvěma inkasovanými brankami jsme však soupeře vrátili do hry a z klidného utkání bylo rázem drama.

Do padesáté minuty se utkání zvrhlo ve velmi nervózní zápas, ke kterému výraznou měrou přispěli rozhodčí, kteří během zápasu místo pískání např. telefonovali. Přestože jsme dlouho okupovali branku Bohemie Ch. a míč jsme měli převážně na svých kopačkách, nadařilo se nám vstřelit uklidňující čtvrtý gól. Když jsme míč konečně protlačili za záda gólmana, rozjeli jsme opět útočnou mašinérii v plné parádě a nesoustředěnou obranu jsme překonali ještě dvakrát. Soupeř už jen utěšenou střelou kosmeticky poupravil skóre. Znovu je třeba vyzdvihnou náš útok, který rychlou technickou hrou předčil obranu soupeře. Forever Banana Chiquita!