Vozovna Hloubětín B - Šachťor Praha CF 5:1
Gee Gee Olive - Rohožník United FC B 5:3
Bohemia Chips TJ A - Spartakus FC 5:2
Kodymka FC - Květák 2:3
Kapr tým 86 B - Plameňáci 1.FC 4:1

Vítězství! Snad všichni svatí v sobotu stáli při našem postupu do 6. ligy. Na Pražačce jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů a prohrávali jsme už 2:0. Přesto jsme gólem v poslední minutě zápas vyhráli a mohli tak otevřít šampaňské.

První inkasovaný gól jsme soupeři naservírovali takřka na zlatém podnose. Brankář výkopem trefil obránce a s odraženým balónem neměl už útočník problémy. Krátce nato přišla další komplikace, když Andre tečoval střelu, která pohodlně zaplula do naší sítě. To už Vojta nevydržel, sundal šusťákovou bundu s rukavicemi a začal režírovat naši útočnou snahu. Do poločasu sám snížil střelou z takřka nulového úhlu a dalšími dvěmi asistencemi se výrazně podílel na našem vítězství. Je nutné podotknout, že i soupeř měl ve druhé půli několik jasných gólových příležitostí. Naštěstí se ani jednou neprosadil, a tak můžeme slavit! Postupujeme!