Hvězda zápasu - Hlasuj!

Známka: 0
Hlasovalo: 0
Kritik:
Fans:
celkové výsledky
 

Pořadí

Statistika Zápasu:

Sestava:

gl

Zápasy 8. kolaAktuální Tabulka
Ústavan 01 KK vs. Trigonum Anale FC 7:2
NeReal Žižkov FC vs. Sjetý Gumy 2:6
Torpédo Hulín FC vs. KáGéčko A -:-
Emergency vs. Traktor Praha A 6:3
Velký klády FC vs. Strašnická SK A 1:0
Banana Chiquíta vs. Braník City 3:0
Braník - prohra v každé láhvi

Banana Chiquíta - Braník City 3 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

Taťána Kuchařová

Ráda bych uvedla na pravou míru, jak je to s Ondřejem a jeho vztahem k Banáně Chiquitě. Možná by si rád oblékl šaty Lady Chiquity, ale to je asi tak všechno, co by pro tým udělal. Můj bývalý muž se totiž umí dokonale přetvařovat. Mezi přáteli a novináři to je samé šampaňské a drahé víno, ale doma pije nejradši Braník! Pivo v každé láhvi?! Tuhle hlášku jsem od něj slyšela snad tisíckrát, uměl ji dokonale prokládat několika říhanci, za které by se nemusel stydět ani Homer Simpson. Nikoho snad nepřekvapí, komu přál vítězství v zápase Banány Chiquity s Braníkem. Abych vše uvedla na pravou míru, rozhodla jsem se v tomto zápase podpořit právě Banánu Chiquitu.

Hned při pohledu na oba týmy, mi přišli hráči Chiquity poněkud starší, ale já ve svém volném čase ráda pomáhám seniorům, a tak jsem si jen potvrdila, že jsem na té správné straně. Braník vstupoval do utkání jako papírový favorit, ale znáte to, papír snese leccos, církevní i bulvární, pořád je to jen papír. Od začátku zápasu byla Chiquita rovnocenným soupeřem. Zaplať pán Bůh za to, že se Banána Chiquita nenechala soupeřem zatlačit a jen pasivně nečekala, co se stane. Nicméně někde ve svém nitru jsem cítila, že je třeba týmu nějak pomoct. Obrátila jsem se proto modlitbou k všemohoucímu a ten k mému překvapení opravdu zasáhl. Zřejmě také rád pomáhá slabším nebo měl nutkání mě podpořit. Každopádně o chvíli později Deja křižoval útočné eso Braníku, už se natahoval špičkou kopačky po stojné noze soupeře, ale pak se stal zázrak. Soupeř sám od sebe spadnul a zraněný nemohl pokračovat dál ve hře. Nikdo nechápal, co se vlastně stalo. Zmatený rozhodčí odpískal faul, který později odvolal. Jen já jsem věděla, co se stalo a poslala jsem za to nahoru vzdušný polibek.

Od té chvíle se začala prosazovat útočná síla Chiquity. První gól vstřelil tuším Martin. Jeho právnické služby mi možná přijdou v následujících dnech vhod. Poté ještě zahrozil soupeř. Ve velké šanci pálil ke vzdálenější tyči, ale gólman Chiquity nebezpečnou střelu vytěsnil na tyč. Myslím, že to byl zlomový okamžik zápasu. Za Banánu Chiquitu zanedlouho pojistil vedení Miko a ve druhé půlce byl Braník jen stínem mužstva na druhém místě tabulky. Tolik nepřesných nahrávek a bezzubých akcí jsem naposled viděla v domově důchodců. Banána Chiquita si už zkušeným výkonem pohlídala vedení, které ještě navýšila na tři branky. Žádný gól při tom neinkasovala a to už je v poslední době unikátní samo o sobě.

Mám velkou radost, že Chiquita zabojovala o udržení a vrátila soupeři loňskou porážku. V zákulisí módního showbyznysu se už delší dobu mluví o nových dresech pro Banánu. Co byste řekli, kdyby se v nich v rámci propagace objevila Miss World? Samozřejmě něco za něco. Slibte, že dáte Tiffany košem a jsem vaše!

Taťána Kuchařová