Traktor Praha A vs. Ústavan 01 KK 4:3
Trigonum Anale FC vs. Strašnická SK A 3:5
Banana Chiquíta vs. Velký klády FC 7:4
Sedm polibků smrti

Banana Chiquíta - Velký klády FC 7 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Tiffany Richbitch

Jakmile jsem v rozpisu spatřila Banánky proti Velkým Kládám, okamžitě jsem v kalendáři zakroužkovala den zápasu. Hned jsem volala do divadla, jestli by mi neušili šaty alá Lady Chiquita. Holky v divadle si daly záležet a za pár týdnů jsem měla nádherné šaty doma. Kombinace pařížské modři a zářivé žluté barvy byla zkrátka famózní. Jenže pak jsem přijela na Opatov a dostala panickou hrůzu, jestli nebudu tak říkající „Over-dressed“. Zatočila se mi z toho hlava a nakonec jsem sáhla po klasickém kostýmku a předstírala jsem, že jdu po práci na volejbal.

Velký klády zasunuly hned v první minutě. Na pravé straně se uvolnil jeden růžový šulín a nahrávkou pod sebe našel spoluhráče na hranici vápna. Tomu do střely spadnul brankář Chiquity, ale odražený balón doputoval znovu k útočníkovi Velkých klád a ten se už nemýlil. Pro Banánky to byla pořádná sprcha, ale na rozdíl od Velkých klád vědí, že každý správný zápas se hraje šedesát minut a všechno má svůj čas. Banána Chiquita většinu svých zápasů dbá na předehru plnou fotbalových náznaků a nedotažených myšlenek. Každopádně kdyby Banáni prohráli i tenhle zápas, s velkou pravděpodobností bychom se my fanynky a fanoušci museli rozloučit se všemi sny o udržení v sedmé lize. Jak já jim držela palce!

Naštěstí za Banánu Chiquitu tuto sezónu nastupují slovenští majstry fútbalové školy Vil s Honzou. Nejdřív Vil třikrát nahrál přímo soupeři, aby se mu pak vysmál úžasným hattrickem. Velký klády si samozřejmě dávaly pozor na Deju, Honzu a Mika, ale nejvíc nebezpečný byl - Kill Bill - Vil. Velký Klády zkrátka změkly jako tvaroh. O poločase prohrávaly 1:4 a všechno se zdálo být hotové.

Nicméně to by nebyla Chiquita, kdyby ještě lehce nezalaškovala s výsledkem zápasu. Jako prodejná holka nalákala soupeře na svojí půlku a tam předvedla několik frapantních chyb, které soupeř dva krát trestal. Velké klády se tak znovu zvedaly k obratu, jenže vůbec nepochopily, kdo drží otěže zápasu. Banána Chiquita znovu nasedla na koně a odcválala na rozdíl dvou branek.

Zápas nakonec skončil 7:4 a já můžu snít dál o tom, jak oslavím udržení Banány Chiquity v sedmé lize v šatech Lady Chiquity v hospodě u Kozla na nákladovém nádraží Žizkov a potom půjdeme s klukama do Bernarda nebo Brikety a budeme zpívat a hulákat, že Chiquita je nejlepší v Praze.