Hvězda zápasu - Alamar Hlasuj!

Alamar Známka: 0
Hlasovalo: 8
Kritik: Deja
Fans: Fanda
celkové výsledky
 

Pořadí

  1. Alamar 0
  2. Beny 0
  3. Deja 0
  4. Fanda 0
  5. Martin2022 0

Statistika Zápasu:

Sestava: Tomas,Zelí,Alamar,Syky,Deja,
Beny,Martin2022,Fanda,Marty,Miko,

gl3x Zelí,3x Deja,Martin2022,2x Marty,Miko,

Zápasy 3. kolaAktuální Tabulka
Habet Praha FŇ vs. Klucy PFS 4:4
Tlakové galoše vs. Traktor Praha A 0:4
Prague St. Gentlemen vs. Primitives Prague FC 0:6
Banana Chiquíta vs. Libeň SK A 10:3
F3N FC B vs. Kubrt 8:4
A.Č.A.B. FC vs. Sanitka AS 1:3
Chiquita válííí

Banana Chiquíta - Libeň SK A 10 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

Jakub Štáfek

Příští týden vstoupí do kin náš Vyšehrad fylm. V průběhu čtyřletého natáčení jsme nasbírali spoustu materiálu a nápadů, a tak není divu, že už teď přemýšlíme o pokračování. Jedna z možných variant je, že se Lavi pohádá s majitelem Vyšehradu a uzavřou spolu sázku, že Lavi porazí celý Vyšehrad s jakoukoli hrstkou amatérů z Hanspaulky. Los potom ukáže na Bananu Chiqiutu. Právě proto jsem se rozhodl podívat se na zápas Chiquity a zvážit potenciál budoucího pokračování.

První, kdo mě potěšil, byl nikdo jiný než Tomas Tomason. V jedné ruce pivko v druhé joint, tepláky přehozený přes ruku… Rozvíjet tuhle postavu na plátně by byla jedna radost. S ním si bude Lavi mimo trávník rozumět.

Měl jsem trochu strach, jestli se Chiquita vůbec sejde. Venku kosa a všichni známe jejich problémy. Jakmile jsem přišel ke hřišti, spadla mi čelist. Deset nadržených kluků ve žlutých dresech bych fakt nečekal. Od úvodního hvizdu na to Chiquita vlítla. Ne že by předváděla nějaký uragán, ale na své poměry hrála svižně od začátku do konce. Viditelně zaskočený soupeř se proti žlutým prosazoval velmi složitě a na nějaký trvalejší tlak mohl rovnou zapomenout. Výborný zápas odehrál Deja. Tři plus tři ve statistice hovoří za vše. Svým stylem hry je Deja nejblíž Lavimu, a proto se nabízí, že by mezi sebou soupeřili o nepsaného vůdce smečky.

Hattrick se podařil i Zelímu. Odvedl profesorský výkon. Výborně skloubil snahu se nezranit s fotbalovou efektivitou. Ve vápně řádil stylem bránícího Messiho. Jen tak si tam chodil a střílel góly. Jeden dal krásnou patičkou. Pro Laviho bude nesmírně těžký překonávat jeho finesy.

Ke svižnému tempu hry určitě přispívali hráči jako Miko, Martin nebo Alamar. Všichni tři platili na soupeře svoji agilitou. Je vidět, že Alamarovi svědčí jeho nové hostování ve třetí lize. Herně pookřál a mohl by se z něj stát Laviho dvorní nahrávač.

Největší potenciál pro film, ale vidím jednoznačně v obraně. Trio Beny, Marty a Syky, to bude panečku materiál. Opravdová výzva pro Laviho udělat z nich elitní obranou trojku. Mám pro ně připravený trénink ve stylu MMA. Budou dostávat do těla, aby se z nich stali neohrožení vládci pokutového území. V případě Martyho se samo sebou nabízí obě pokutová území. Však si zapsal dva góly. Jinak Sykymu bych připsal symbolickou cenu za nejlepší sprint večera. V obranné fázi se poměřil v dlouhém sprintu s nejrychlejším mladíkem v dresu soupeře a s přehledem ho nechal za svými zády. To mu jsem musel zatleskat.

Samotná kapitola je pak svérázný brankář Chiquity. V jeden moment předvedl výborný zákrok a potom za svá záda pustil více méně dost lacinou branku. Ale možná tuhle výkonnostní houpačku lidi mají rádi. Při každé střele trnou. Každá střela může skončit gólem stejně jako být chycená.

Zápas skončil 10:3 pro Chiquitu a já jsem odcházel s pocitem, že má smysl na našem dalším společném filmu pracovat. Ještě nevím, jestli půjde o sequel nebo prequel, ale prdel to bude určitě.

Jakub Štáfek