Hvězda zápasu - Alamar Hlasuj!

Alamar Známka: 4.4

Hlasovalo: 6
Kritik: Zelí
Fans: Fanda
celkové výsledky
 

Pořadí

  1. Alamar 4.4
  2. Syky 4.4
  3. Tomas 3.8
  4. Mlky 3.6
  5. Zelí 3.4

Statistika Zápasu:

Sestava: Fanda,Zelí,Tomas,Mlky,Petr,
Alamar,Syky,

glZelí,Syky,Tomas,

Zápasy 5. kolaAktuální Tabulka
Homunculus vs. Banana Chiquíta 6:3
Indus vs. Palmeiras Prosek 2:2
KáGéčko A vs. Rum Zahořany HT 2:3
HNK Praha FC vs. Démoni 1:1
Footside vs. Švárni šuhaji 2:2
Lucián FC B vs. Modrý Svině A 4:8
Tre kronur

Homunculus - Banana Chiquíta 6 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

Robert Reichel

 

Těsně před startem Mistrovství světa jsme měli z týmu dobrý pocit, ale i tak jsme si s trenéry říkali, že hráčům něco chybí, ale co? Co to bylo? Na to jsme dlouho nemohli přijít. Pořád nám to bušilo v hlavách jako puk, když se neustále odráží od mantinelu. A pak najednou cink. Myšlenka jak rána do tyčky. Taková ta co ti v uších zvoní ještě dlouho po zápase a nedá ti pořádně usnout. Ve čtvrtek přece hraje Chiquita proti mladejm borcům. Z toho výkonu bychom se mohli poučit, nasát do sebe tu správnou týmovost.

Večer jsme zapli bednu a všichni čučeli, jak se přistupuje k zápasu proti favoritovi. Homonkulus podle předpokladu převzal otěže zápasu. Chiquita se snažila houževnatě držet, ale jeden z hráčů soupeře všechny na hřišti převyšoval svou rychlostí a právě díky němu se soupeři dařilo rozebírat obranu Chiquity. Byl to on, kdo utekl po levé straně a střelou mezi betony otevřel skóre. Hned jsme houkli na Bartyho, aby si zítra na tyhle situace proti Švédům dal bacha. Potom přišla ztráta při vlastní rozehrávce a už to bylo dva nula a třetí gól přišel po nedůrazu Chiquity ve vlastní třetině. Tam musíme hrát nadoraz zařvu jako lev. Žádnej strach, odpovídá mi Gudas vztyčeným palcem, že tuhle myšlenku kvituje. Hrozivých tři nula vypadalo na pořádný výprask, ale Chiquita se nevzdávala. Po jednoduché rychlé kombinaci snížila z kopačky Tomase na přijatelných 1:3.

Po změně stran sice soupeř opět navýšil skóre, ale byla to Chiquita, která se nedechla k nebývalému výkonu. Přes řadu zranění, která limitovaly především Zelího se Šindym, se Chiquitě podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky. Nejdřív si Alamar poradil ve sprintérském souboji. Rameno na rameno a pak přesná žabka na Zelího, který bombou nedal brankáři žádnou šanci. Hned nato se prosazuje střelec z obrany Syky. Pohotově zakončuje krásnou kombinaci. V ten okamžik jsme si říkali, že by to přeci jen Chiquitě mohlo vyjít. Tomas byl ve formě, pálil ze všech pozic, jenže ne a ne se ve druhém poločase trefit a přidat ke své první brance další korálek. Veškeré spekulace na téma obratu, ale utnul pátý gól Homonkulu. Mlky dlouho vedl míč do útočné třetiny. Obě křídla se mu nabízela v rozích hřiště a i obrana se pustila hlouběji do pole. Po ztrátě míče přišel trest v podobě rychlého brejku. Hned jsem apeloval na Voryho, aby si z toho vzal příklad a jako náš nejlepší hráč se nesnažil za každou cenu připravovat góly do kuchyně.

Za zmínku stojí i vzdušný souboj Šindyho s nejlepším hráčem Homonkulu. Ten se dožadoval písknutí faulu, a když se tak nestalo, zbytek utkání probrečel u lajnového rozhodčího. Udržet nervy říkám, udržíte nervy a zůstanete nebezpeční. Ztratíte nervy a vytratíte se ze hřiště.

Zbytek utkání se odehrálo ve stylu nahoru dolů. Hurá hokej, na který Chiquita doplatila ještě jedním gólem. Nicméně utkání splnilo, co jsme od něj očekávali. Hráči se naladili na Švédy a pak předvedli jeden z nejlepších zápasů proti tomuto soupeři. Moc dobře víme, komu za to vděčíme, a národní mužstvo na tuhle lekci nezapomene!

 

Robert Reichel