Hvězda zápasu - Alamar Hlasuj!

Alamar Známka: 5

Hlasovalo: 5
Kritik: Alamar
Fans: Petr
celkové výsledky
 

Pořadí

  1. Alamar 5
  2. Syky 4.67
  3. Pepa 4.25
  4. Radek 4
  5. Fanda 3.75

Statistika Zápasu:

Sestava: Fanda,Syky,Pepa,Deja,Beny,
Fanda V.,Kočka,

gl

Zápasy 3. kolaAktuální Tabulka
Rumpra Praha FC vs. Palouček AC 2:3
Bakera vs. 1.FC Žižkov 6:3
Gepard AFC vs. Bulánci 2:7
Indus vs. Městská policie 3:6
Modrý Svině A vs. Green shock FC 1:7
Banana Chiquíta vs. U.G.A.R. FC 0:10
Šťastných deset

Banana Chiquíta - U.G.A.R. FC 0 : 10 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

Aleš Hušák

Vy kurvy! To mi zaplatíte. Celej ten váš ansámbl bude klidně dokonce života mejt hajzlíky na hlaváku. Je mi to jedno, vole! To splatíte do posledního halíře. A neříkej, že vo ničem nevíte. Ty vole, jestli zjistím, že v tom jedete, tak jste mrtví parchanti a splácet to budou vaše manželky s dětma. Ty vole, nedělej ze sebe Redforda. Tomu to možná vyšlo, ale to byl Hollywood a tohle je život, chlapečku.

Pět let si piplám svojí hernu. Jestli nelegální? Hahaha ty vole, ty máš votázky. Kdo by mi dal licenci? Snad Ježíšek, ty vole. Taková herna to není Sazka, vole. Rozumíš, všechno v tajnosti. Kontakty jen na vybraný lidi, ověřování, zamítání, fízlování. Po pěti letech člověk přestane bejt vobezřetnej a hned ho nějaká kurva praští přes prsty.

Průvodčí, jednu dvojitou i tady pro kapitána.

Ty vole, přijde k nám takovej vopálenej týpek, nikdo ho nezná, trochu menší, hubenej, ale pěkný kvádro, vyleštěný botky, v ruce kufřík z podělanýho krokodýla, ve vlasech tuna gelu a že dá padesátník proti Chiquitě na výsledek 0:10. Rybičky, rybičky rybáři jedou, mnu si ruce. Najedeme report z minulý sezóny. Tři rychlý góly, do poločasu vyrovnáno potom 7:3. Vyjedeme si sestavu z prvního zápasu, samý esa Zelí, Mlky, Pepa. Bookmaker mi ukáže 666:1. Kejvnu, že jo. No a pak se to začne valit. Jedna jobovka za druhou. Nesměj se nebo ti dám po držce ještě ve vlaku. Že se nesměješ, vole. Snad ještě poznám, když se někdo směje, ne. Pak se to valí: Zelí voperace, Mlky voperace, Tomas rehabilitace. Ty vole, to mi ho vyndej. Von na jaře špatně šlápne a primadona nemůže na podzim hrát? To bych se podíval na tu jeho rehabilitaci. Šindy dizertace. Kdyby řek, zařídím mu titulů, že se mu nevejdou na dveře. Pak ty bratři v triku, že jdou na předávání cen, ty vole, jako by byli nominovaný na hráče roku v UEFĚ vedle Modriče s Ronaldem. Vata zdravotní zákrok, já mu dám zákrok, ten ho teprve bude potřebovat. Viky, že trénuje. V jeho věku, že se na to nevysere a nejde hrát. Andre si vodjede do Frenštátu, jakoby se nechumelilo. Hynek? Pááánovi se už nechce, svý si vodběhal.

Průvodčí, jednu dvojitou i tady pro kapitána.

No a pak seženete ty tři krále z Chroustovky: Kašpara, Melichara s Baltazarem. No mě jebne, ty vole. A to jsem vynechal toho Pepi kolegu. Ten by moh trhat lístky na matějský, jak se točil furt dokola. Kdybych to věděl, měli jste Řepu v obraně, Lafiho v útoku a Rosu v záloze. Něco mi dlužej kluci, přátelsky by to splatili. Všichni bysme byli happy, vole.

Jestli jsem tam byl? To si piš, vole. Nejsem kníže Rohan, abych nechal třicet míčů odplout z přístavu a zamával jim kapesníkem. Začali jste dobře. Soupeř o dvě třídy lepší, ale pěkná elastická obrana. Vy zatažený, aktivně po míči, to se mi líbilo. A pak to přijde. Nejdřív housle. Stradivárky jako vyšitý 0:1. Pak centr do vápna, tam se srazíš s tím kolotočářem a 0:2. A do třetice ten skákající balon z půlky na útočníka ve vápně. Ten se toho míče ani nedotk. Nedotk, neser mě, ten se ani nedotk. Tos mě nasral. 0:3. Ten čtvrtej byl hezkej, nad lapačku z nájezdu, ale chytat se to dalo, vole. Na druhý straně Pepa. Válec to von je, ale na deset střel na bránu, se trefí jednou mezi tyče. Co ten spálil, vole. No strašný.

Průvodčí, jednu dvojitou i tady pro kapitána.

Vo půli jdu za rozhodčím, ať vás tolik neřeže. Von na mě civí, jak na panenku Marii. Že vám vodpustil penaltu. Já říkám, vodpustil to jo, ale žádnous nefouk na druhý straně. Von si klepe na čelo. Měl jsem mu jednu vrazit. Nechat se zavřít. Tejden bych zametal chodník před svým barákem, nic by se nedohrálo, vrátili bysme padesátník. Stárnu, stárnu, ale vola, ze mě nikdo dělat nebude. Druhá půle začne a vy všichni do útoku jak Sověti na Němce. Na Ukrajince? Ty vole, drž hubu, když mluvím. Mě na národnostech nesejde. Co si myslí, že je ten Pepa. Generál Malinovskij? Že vás žene do útoku. Vy jste měli zaparkovat autobus a přes půli lézt jenom ve dvou. Kolik vám je, ty vole? A ty góly. Mě mohlo jebnout. Jak jsi vystartoval, abys vodkop balón. Ten útočník ti ještě uhybá. Nastavím hokejku a míč je v autu. Krtek, vole jo. Já z tebe udělám krtka. A jak si z vás dělali kuželky, to nepochopim. Tiky taka v přímým přenosu. Mrtvej styl pro pamětníky a vy na to skočíte, jak na špek. Sype se vám to jak obrana Donbasu. Nikdo už to nepočítá. Nikdo kromě mě, vole. Pak ty vaše šance. Dyť jim to bylo trapný, že jim nedáte ani gól. Minimálně tři krát vás nechali projít až do kuchyně. Nejmíň tři krát, ale vy byste se netrefili ani do Macochy. A pak ten gól v poslední minutě. Tos neměl dělat, tím ses udal, vole. Nechat si dát gól patičkou. To by chytil i Zeman v trenýrkách, vole. V těch rudejch, vole. Jaká stojná noha! Nech toho nebo se mi splašej kladiva.

Průvodčí, jednu dvojitou i tady pro kapitána.

A pak se ten zmrd vobjeví u nás v herně. Úsměv vod ucha k uchu a prej: Tak si du pro těch šťastnejch deset, pane Husák. Von ani neví, jak se jmenuju, rozumíš? Husáka si měl v první třídě na zdi, říkám mu a už beru bouchačku do ruky. Partner mě zastaví. Uklidňuje mě, že máme nakradeno sto krát tolik a že to za to nestojí. Tak mu naplníme ten jeho kufříček z krokodýlí kůže. Ještě se ze slušnosti zeptám na jméno. Von, že je nějakej Páťa ze Žižkova. Neznáš ho, vole? Přestaň kroutit tou svou palicí. Jestli zjistím, že se znáte, seš mrtvej Homolka, jasný!

Protože někdy někoho posere pták, ale jiindy může posrat von tebe!

Aleš Hušák