Hvězda zápasu - Alamar Hlasuj!

Alamar Známka: 4.6

Hlasovalo: 6
Kritik: Alamar
Fans: Kuba
celkové výsledky
 

Pořadí

  1. Alamar 4.6
  2. Mlky 4.2
  3. Fanda 4
  4. Vata 3.83
  5. Zelí 3.8

Statistika Zápasu:

Sestava: Zelí,Vata,Petr,Alamar,Fanda,
Karel,Kuba,Mlky,

glZelí,Mlky,

Zápasy 10. kolaAktuální Tabulka
Výtržník HFC vs. VŠSK MFF UK A 2:3
Felix club vs. Steve 3:2
GoHosp PK vs. Slamník I.USP 3:1
Kožich II.FC vs. Skif 2:2
Notorkros FK vs. Rychlí hroši APK 1:1
Banana Chiquíta vs. TBC Lachtan A 2:0
Razítko na záchranu

Banana Chiquíta - TBC Lachtan A 2 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

Pavel Kolář

Když mě v osm hodin večer překvapili jistí pánové, abych pomohl jednomu sportovci, moc se mi nechtělo, ale nakonec tučná obálka a soukromý vrtulník na střeše nemocnice mě přesvědčily. Jaké bylo m překvapení, když jsme přistáli u Opatova a zraněným hráčem byl brankář Banany Chiquity. Po rychlém vyšetření, jsem musel kapitulovat. S tím hrát nepůjde, řekl jsem. V okamžiku zmizela tučná obálka i vrtulník a brankář šel do brány.

Chiquita nastoupila proti poslednímu týmu TBC Lachtan. Její sebevědomí ještě vzrostlo, když se na hřišti objevil Mlky. Nicméně jakoby ono sebevědomí ubralo hráčům na disciplíně. První gól vstřelil právě Mlky. Chytrým bodlem z blízkosti překvapil gólmana, kterému míč proletěl nad ramenem do brány. Na další gólovou příležitost si musel fanoušek fotbalu počkat. Banana míč opticky držela ve své moci, ale častými chybami ve středu hřiště o něj přicházela. Nicméně soupeř neměl dostatečnou kvalitu na to, aby trestal. Vyjímkou byla snad jedna střela do tyče. Težko říct, zda by prošla za záda kulhajícího brankáře, protože ten byl při zákroku překvapivě na zemi a míče se dotkl. Druhý gól Banany byl opravdovou lahůdkou a v sychravém večeru musel zahřát i soupeře. Honza vymyslel krásnou křižnou přihrávku na svého rozběhnutého parťáka v obraně Vatu, který míč rychle posunul do středu, kde ho Zelí patičkou usměrnil k pravé tyči. Tomu já říkám fotbalová krása! O další nádherný okamžik se pokusil samotný Honza. Vyjel z obrany a poté vystřelil na bránu utěšenou střelu z velké vzdálenosti, která se brankáři skryla za záda obránců, takže vůbec nereagoval. Střela se opřela do levé tyče a bohužel gólem neskončila.

Kdo čekal, že Banana Chiquita bude ve druhém poločase rychle navyšovat své skóre, ten se bohužel mýlil. Hra se prakticky nezměnila. Soupeř se pokusil nadechnout k náporu, ale všechny jeho pokusy zlikvidovala pozorná obrana Chiquity. Na druhé straně měl pár příležistostí ke skórování Petr, ale ani jedna je šance neskončila střelou mezi tyče ( možná vůbec nevystřelil ).

Po rozpačitém výkonu si Chiquita může říct, že vyhrála a zcela jistě se zachránila ve 4. lize. Teprve poslední zápas napoví, jestli to byla lepší nebo horší sezóna. Bude mít Chiquita nakonec více vítězství nebo porážek? Dosáhne kladného skóre nebo zůstane v záporných číslech? A odchytá poslední zápas zraněný gólman? Na to vše odpoví příští utkání se soupeřem, který ještě stále pošilhává po postupu. Máme se na co těšit! Forza Banana.

Pavel Kolář