Mystique Dynamo CF vs. Pozdní sběr 2 5:2
Pašáci vs. PAVAPA Motl 1:3
Celtic THK vs. Banana Chiquíta 3:2
Komentář soupeře

Celtic THK - Banana Chiquíta 3 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Rozhodčí

Řádící bacily zařídily, že jsme sestavu horko těžko dávali dohromady, nakonec se to povedlo, ale pár opor nám rozhodně chybělo. Zápas proti poslednímu týmu tabulky pak rozhodně nebyl takovou selankou, jak jsme si mohli myslet. Lépe řečeno nebyl selankou vůbec.

Fyzicky zdatný soupeř s pár šikovnými fotbalisty nám poměrně zatápěl, dostal se do několika šancí, což se naopak tentokrát vůbec nedařilo nám. Naši tradici, že za zápas spálíme aspoň tři, čtyři jasné loženky, jsme nedodrželi, my jsme se totiž prokousali do jediné za celý první poločas. Váca byl sám před gólmanem, šel do kličky a trefil tyč.

Pak jsme inkasovali z přímáku a o půli jsme za stavu 0:1 těžko hledali recept na pokoření soupeřovy obrany. Vymysleli jsme jedinou změnu, že se do útoku vysunul místo Soukína Czechmate, aby se zvýšil důraz před brankou. Všechny naše plány vzaly záhy za své, když si Bláža srazil jeden z rohů do sítě - 0:2.

Zbývalo ale ještě zhruba dvacet minut do konce, a tak byl čas se vzepřít osudu. Zavelel k tomu Bláža, který svou chybku odčinil bravurní přihrávkou do sóla Hlínovi. Ten se s ničím nepáral a bombou nedal gólmanovi šanci. Dopředu pak byli Banáni stále nebezpeční, několikrát se zaskvěl Bláža, několikrát jsme museli "zatáhnout za záchrannou brzdu", ale vzadu už nestíhali naše útočníky pokrývat tak jako v úvodu. Váca se tak znovu zjevil tváří tvář gólmanovi, nedal, ale branky se přesto dočkal. Jeho střelu tečovali snad všichni hráči na hřišti i lavičce, skončila v síti a bylo srovnáno.

Jenže to ještě nebylo všechno, a to díky sportovnímu duchu brankáře soupeře. Ten si tři minuty před koncem řekl, že Blážu nenechá ve štychu a taky si jeden pokus srazí do kasy. Konkrétně to bylo nahození Soukína z úhlu a neuvěřitelný obrat byl dokonán. Takový zápas musel i Vácu bavit! :-)

Zdroj: Celtic THK