Inter Ohradní vs. Bum bar PV A 6:0
Little Eden FC vs. Městská policie 2:4
Lucián FC A vs. Matfyz 3:0
Naděje na záchranu stále žije

J.R.Club A - Banana Chiquíta 2 : 5 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Karel Čapek

Existenciální drama, které by směle mohlo konkurovat Shakespearovi, píše tuto sezónu tým Banany Chiquity. V týmu rozhodně nepanuje po posledních duelech dobrá nálada. Jediným uspokojivým momentem byl herní projev v semifinále hanspaulského poháru proti Vojenským Lesům a to je pro tak zkušené mužstvo zatraceně slabá náplast.

Teď nebo nikdy, shodovali se fotbalový experti v otázce udržení třetiligové příslušnosti pro rok 2010. A Chiquita opravdu výsledkově zabrala a utekla hrobníhovi z lopaty, ale rozhodně ještě ne ze hřbitova. Na Běchovickém poli otevřel Šindy brankový účet už v první minutě krásnou střelou do šibenice. Velký vítr však do obrany Chiquity zanášel zkušený útočník J.R.C.Clubu a díky jeho schopnostem Banana v poločase prohrávala 2:1,  i když herně měla navrch.

V tu dobu se dala nervozita doslova krájet a od úst hráčů Banany létaly jiskry plamených slov na vlastní účet. Druhý poločas se konečně Chiquitě povedl po gólové stránce a hlavně už neinkasovala ani jednu branku. Přestože hra nebyla nijak oslnivá, na chybující obranu soupeře to v konečném součtu stačilo. Šindy alias Sydney Crosby nasbíral v utkání čtyři kanadské body za gól a tři nahrávky. Že by vzkříšení Lazara? Uvidíme v dalším neméně důležitém utkání.