Inter Ohradní vs. Městská policie 2:2
J.R.Club A vs. Matfyz 1:1
Little Eden FC vs. Lucián FC A 2:5
Závěrečné překvapení se nekonalo

Gambrinus VH - Banana Chiquíta 4 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Hynek

Vopravdu jsem chtěl hrát, ale zranění kotníku z cyklistického výletu mě dnes nepustilo na promočený trávník. Bohužel jsme dnes prohráli. Soupeř byl lepší a ubrečený a to je dost hrozná kombinace. Klukům bych chtěl říct, že život není jen fotbal. Život je krásný, když je člověk zamilovaný, ale o tom někdy jindy, třeba na příštím zápase.

Po prvních minutách se zdálo, že jsou karty rozdané. Soupeř měl více ze hry a my se snažili udeřit především z brejků. Bohužel se Gambrinus ujal vedení jedna nula střelou ze střední vzdálenosti. Poté se trochu stáhl a hra do plných nám moc nevyhovovala. Všude jsme byly o krok později nebo nám soupeř tlakem odebíral míče.

Druhý poločas začal neodpískaným faulem na aktivního Pavla. Z této akce pramenil druhý gól Gambrinusu a také následný nervózní průběh utkání. Manýry protihráčů z velkého fotbalu jsme jen těžkou zkousávali. Být na hřišti Pepa zřejmě by pár hráčů Gambrinusu neslo druhý den do zvláštní školy omluvenku od doktora.

Ve vypjaté atmosféře jsme ještě 2x inkasovali, abychom se vzápětí nadechli k nevídanému obratu. K tomu zavelel Pavel dvěma góly a jedním Zelí. Celý tým se zvedl a dokonce jsme se dostali ke slušné akci na vyrovnání. Bohužel zůstala neproměněná.