Eden 1999 vs. Lucián FC A 0:1
Gambrinus VH vs. Little Eden FC 5:1
Inter Ohradní vs. J.R.Club A 4:3
Chiquita sahala po vítězství

Banana Chiquíta - UTS Vršovice 3 : 3 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Milan Luhový

Při pohledu na soupisku Banany Chiquity se zdá, že tento tým se namísto budování spíše rozpadá. O to víc mě dnes překvapil herní projev mužstva. Na začátek sezóny působila Chiquita směrem dopředu velmi dravě a v případě lepší koncovky mohla myslet na všechny body.

V první velké šanci se objevil Syky. Výborně si naběhl, ale tváří tvář vyběhnuvšímu gólmanovi se neprosadil. Během zápasu měl ještě několi slibných příležitostí, ale svůj výborný výkon už bohužel gólově nepodtrhl. Do vedení šli hráči UTS, ale poté Chiquita srovnala laciným gólem z autu a remíza vydržela do poločasu.

Ve druhé půli se naplno rozehráli k výbornému výkonu hráči jako Zelí, autor dvou branek, Kuba, rychlostně dnes na jedničku nebo Alamar, zřejmě nejtechničtější hráč na hřišti. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Oba Zelího góly stály za vidění. První mu připravil na zlatém podnose Kuba a při druhém skončil míč díky teči v šibenici za bezmocným gólmanem. Škoda, že se v závěru neprosadil ze dvou šancí Andre, mohlo být pro Chiquitu ještě veseleji.

Myslím, že fanoušek hanspaulského fotbalu se dnes nenudil a viděl, že Chiquita má rozhodně chuť do hry. Pro obě mužstva je bod slušným vykročením do podzimu. Sám jsem zvědavý na další pokračování sympatického mužstva ve žlutém.