Lucián FC A vs. B.E.I. - Eurolines 8:1
Stará Dáma vs. Petrohradská BFK A 4:1
Sebranka FC A vs. Banana Chiquíta 1:4
Na svá místa !

Sebranka FC A - Banana Chiquíta 1 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Pavel Nedvěd

Forza Italia - Pravý Italský fotbal v provedení Banany Chiquity. V obraně i útoku jsem čekal od Chiquity hurá styl s jedinou myšlenkou co nejrychleji skórovat. Ale mé fotbalové srdce se znova rozbušilo, když jsem viděl propracovanou defenzivu a krásný přechod do útoku. Kousek italského fotbalu je i Čechách a vážně uvažuji o dresu Banany Chiquity.

Na svá místa! velel už od začátku zápasu kapitán Chiquity a hráči ve žlutém se seřadily do pevného obranného bloku a čekali na soupeře. Hráči Sebranky se pokoušeli využít nečekaného držení míče bez většího napadání, ale jakmile přešli na polovinu Chiquity, jejich útoky mizely jak mýdlové bubliny. Za to Banana po převzetní míče měla před brankou soupeře dost prostoru a první skulinku využil po krásné kličce Mlky. Do poločasu ještě skóroval z rohu Zelí a to se chvíli před tím pokoušel zbořit dřevěnou bránu ranou z voleje do břevna.

Ve druhém poločase se ještě více prohloubila bezradnost Sebranky proti zónové obraně a naopak skóre Banánů mohlo narůstat geometrickou řadou, kdyby kluci méně syslili nebo zachovali větší klid v koncovce. Na výsledku nakonec nezáleží, protože tento zápas se nezapíše do análů svým výsledkem, ale historicky prvním dotaženým pokusem hrát zónovou obranu. Skláním se před panem trenérem Hřebíkem a jeho rukopisem.