B.E.I. - Eurolines vs. Sebranka FC A 4:1
Borussia Bubeneč vs. Letná FC 1:5
Ekonom WT vs. Bum bar PV A 2:4
Banana Chiquíta vs. GFC Regent A 1:1
Opět remíza

Banana Chiquíta - GFC Regent A 1 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Hřebík

Minulý týden jsem v Popovicích potkal Pepu a povídali jsem si o Chiquitě a vhodné taktice na malý fotbal. Byl jsem překvapený, že Chiquita ještě nebrání zónovým způsobem a zůstává u osobní obrany. Slovo dalo slovo a ve středu jsem se objevil na zápase Banany.

Chiquita začala proti vyrovnanému soupeři trochu nervózně, ale úvodní tlak Regentu přestála a tlačila se do útoku. Velké problémy Regentu dělal především Zelí, který krásně rozezněl tyč. První poločas skončil bez branek, ale gól mohl padnout kdykoli.

Ve druhém poločase rozesmutněl Regent všechny fanoušky Chiquity krásnou akcí na jeden dotek a s akciemi Banany to v tu chvíli nevypadalo dobře. Chiquitě se ale po standardní situaci podařilo šťastně vyrovnat na konečných 1:1. Jednu nebo dvě šance na vítězství měly oba týmy, ale remíza byla nakonec spravedlivá.

Upřímně řečeno nebyl to nejhezčí zápas Chiquity. I když se neprohrává, skřípe útočná kombinace a v obraně nastávají horečné zmatky zapříčeněné osobní obranou. Instruoval jsem Pepu a doufám, že příště Chiquita zkusí vyrukovat na soupeře novým herním systémem 2+1+2 se zónovou obranou. Každý hrář by měl hlídat svůj čtvercový prostor a věřím, že se tak zklidní a zlepší herní projev Chiquity. Do příštího zápasu přeji všechno nejlepší.