Sebranka FC A vs. Petrohradská BFK A 1:1
Lucián FC A vs. Stará Dáma 2:5
Letná FC vs. Banana Chiquíta 2:2
Remíza s letnou

Letná FC - Banana Chiquíta 2 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Roman Bednář

Hned v úvodu bych chtěl vyřídit vzkaz Lehymu, že to s našimi kšefty nevypadá zrovna růžově a poslední zboží jsem musel z pochopitelných důvodů ztopit. Alespoň jsem si zašel na zápas Chiquity, který sliboval jasnou záležitost, ale jen se potvrdilo staré dobré přísloví, neříkej hop, dokud nepřeskočíš.

Chiquita začala výborně. Během deseti minut vedla 2:0 a měla další dvě jasné gólovky. V tu chvíli určitě nikoho ve žlutém ani nemrzelo, že skončily nepřesnou nahrávkou. Soupeř do konce poločasu vyrovnal hru a začal se nepříjemně tlačit před bránu, ale gól vstřelit nedokázal. Ve druhém poločase Banana vsadila vše na tvrdou obranu, ale zle se přepočítala. Silový styl hry soupeři nesmírně svědčil a najednou ho bylo plné hřiště. Chiquita nedokázala změnit styl hry. Její kombinace končily většinou ve středu pole ztrátou míče. Bohužel logické vyústění na sebe nedalo dlouho čekat a po dvou zbytečných ztrátách míče v rozehrávce, soupeř trestal.

Rozhodčí byl pěkně vypasenej panák, který sice pískal, ale karty nerozdával, a i proto se utkání lehce zvrhlo v sérii tvrdých zákroků a taktických faulů. Nebojím se říct, že Chiquitě upřel gól, poté co rychle rozehrála roh, který naprosto nesmyslně přerušil. Ale i takový je fotbal. Chiquita dostala lekci, že nejen důrazná hra vede k úspěchu, příště více kombinace a držení míče.