Petrohradská BFK A vs. Bum bar PV A 4:2
B.E.I. - Eurolines vs. Ekonom WT 1:9
Banana Chiquíta vs. Borussia Bubeneč 6:0
Do třetice bez výhry

Banana Chiquíta - Borussia Bubeneč 6 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Karel Večeřa

Ani ve třetím utkání hráči Chiquity nepoznali chuť vítězství a prohráli se starým a dobře známým soupeřem 6:4. Zápas určitě ovlivnily problémy se sestavou Chiquity. Tři hráči se omluvili až v samotný den utkání a to je pořádný kopec smůly.

Od první minuty Chiquita sázela na rychlé kombinační výpady. Ve středu pole se dařilo držet míč a rozehrávat ho na nabíhající útočníky. Škoda jen  že se Chiquita neprosadila dřív a padla na ní role týmu, který musí neustále dotahovat. Hráči Borussie se dobře pohybovali a celý zápas si vytvářeli slušné šance, které také čas od času proměňovali. Defenziva nepatří letos mezi dobré stránky Chiquity. Obranná hra chvíli šlape a poté přijde chyba: neobsazený hráč, minela při rozehrávce, chyba brankáře, nedůrazný odkop, atd. Je třeba se soustředit celých 60 minut.

Škoda že za stavu 3:3 přišel útlum a soupeř odskočil o dvě branky. Je pravda, že tou dobou bylo již mužstvo hodně unavené, ale přesto se zápas mohl odvíjet trochu jinak. Vyzvednout je třeba výkon Štěpána, který zaznamenal Hattrick, kéž by se podobně na své střelecké umění rozpomněl ostrostřelec Šindy.

Stejně jako Ostrava má Chiquita navíc, jen to předvést na hřišti a začít vyhrávat. Držím palce.