UTS Vršovice vs. G.I.C La Plate de Cünde 5:0
Nisa AC vs. Borussia Bubeneč 2:4
Ackerman AC vs. Stará Dáma 5:3
Banana Chiquíta vs. Autobazar Duo A 6:0
Galapředstavení Banany Chiquity

Banana Chiquíta - Autobazar Duo A 6 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Pavel HoftychNejen pro novou smlouvu u klokanů jsem přijel ze Zlína do Prahy, ale také abych viděl jeden z klenotů malého fotbalu tým Banany Chiquity. A dlouhá cesta se vyplatila po všech stránkách! Krásné utkání vyhrála Chiquita hlavně díky skvělé organizaci hry a týmovému duchu.
Když se hráči dozvěděli, že obránce Andre si spletl hřiště a odjel do Modřan, zavládla v týmu nervozita. Na jeho post se nedobrovolně postavil Mlky a zhostil se role direktora par excelence. Po boku měl v zápase neméně výborného parťáka Sykyho. První dva góly vstřelil Zelí, který jinak spolu se Šindym ovládal střed hřiště. O průvan v obraně Autobazaru se nejvíce staral Vojta, který snad celý zápas odehrál ve sprintu. Autobazar vystrčil růžky až ke konci poločasu, ale naštěstí z jejich útoků nepršelo. Ve druhém poločase si vzal slovo Šindy. Krásnou táhlou střelou z úhlu na zadní tyč překvapil nejen gólmana soupeře. Poté přišel známý scénář z vítězných zápasů Banany: Soupeř se tlačí, jeho hráči jsou ale obsazeni a každá ztráta míče zavání možností dobrého brejku pro Bananu. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 6:0. Gólman Banany prodloužil svou neprůstřelnost na dva zápasy v řadě (možná i díky novým tréninkovým metodám). Z hodiny jógy si mezi tyče přinesl potřebný klid i postřeh.
Je možné, že jsem viděl jeden z nejlepších zápasů Chiquity. Hlavně neusnout na vavřínech!