Borussia Bubeneč vs. Dvorce SK MPI 1:7
Folprecht 1.FC vs. UTS Vršovice 6:1
G.I.C La Plate de Cünde vs. Tycho de Brahe FC A 7:1
6:0 - Hattrick a jeden Shot Out

Banana Chiquíta - Ekonom WT 6 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Petr KoubaV důležitém zápase Chiquita vyhrála a vykřesala plamínek naděje na udržení třetí ligy. O ději pondělního utkání rozhodla branka hned na začátku utkání. Soupeř poté musel tlačit a Chiquita se soustředila na obranu a brejky. Zajímavé a nové bylo pro Banánu i hřiště na Aritmě s netradiční umělou trávou, která vlivem deště získala velmi kluzké vlastnosti.
Od začátku se v obraně usadila trojice Andre, Viktor a Mlky. Zvlášť posledně jmenovaný občas čeřil vody obrany svou poziční hrou. V útoku to byla klasika posledních dní doplněná o střelce Kubu. Na první branku Vojty ze 3. minuty navázal do poločasu právě Kuba, který vykročil se zatejpovanou nohou ke krásnému hattricku. I když první půli Banáni vyhráli 2:0 za výkon v obranné fázi si moc hezkou známku nezaslouží. Několikrát nechali útočníky Ekonomu, aby si sami hezky zblízka prohlédly gólmana. Můj jmenovec naštěstí všechny nájezdy ustál a zaslouženě si připsal první shot-out sezóny. Pravděpodobně sledoval mou fotbalovou školu. Ve druhém poločase už Banáni hráli konsolidovaněji, hráči Ekonomu se snažili, ale s přibývajícím časem upadali do křeče a skóre postupně narůstalo.
Hráči Banány si konečně mohli dopřát luxusu dvou mužů na střídání a hlavně si zvyknuli na tempo a herní styl 3.ligy. Věřím, že s takovým přístupem budou ještě nebezpečným soupeřem.