Ekonom WT vs. G.I.C La Plate de Cünde 0:2
Tycho de Brahe FC A vs. Folprecht 1.FC 6:0
Dvorce SK MPI vs. Stará Dáma 2:7
Nisa AC vs. Autobazar Duo A 4:6
Ackerman AC vs. Banana Chiquíta 6:1
Překvapení se nekonalo

Ackerman AC - Banana Chiquíta 6 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Milan LuhovýBanana Chiquita se dnes musela sklonit před leaderem tabulky, který ukázal proč je v čele. Ackerman hrál velmi jednoduše, dokázal dobře kombinovat a měl vysokou efektivitu v zakončení. I přes vysoký brankový příděl však Banáni neodehráli vůbec špatný zápas, ale všemu snažení chyběl pomyslný jeden krok.
Zápas začal z obou stran opatrně a oba týmy se dostávaly spíše do náznaků šancí. Za stavu 0:0 přišla jediná kontroverzní chvíle zápasu: gólman Ackermanu vyrazil mimo vápno rukou jasný gól. Rozhodčí situaci odpískal, ale červenou kartu alibisticky neudělil. Poté se Ackerman dostal do brankového vedení a díky dvoum chybám Banany do poločasu zvýšil skóre na 3:0. Druhý poločas začala Chiquita trochu lépe a výsledkem bylo několik šancí a snížení. Bohužel v závěru Banáně docházely síly. Hra bez jediného chlapíka na střídání si začala vybírat svou daň.
Zápas nakonec skončil poměrně vysokým rozdílem 6:1. Přesto lze hráče Banány spíše chválit. Škoda některých chyb v obraně nebo střelecky promarněných šancí, či matného výkonu brankáře. Proti soupeři jako je Ackerman musí všechno klapat na 100%. Velké uznání míří k Viktorovi, kterému se v prvním poločase spustila krev z nosu, a přesto utkání dohrál ve svém obvyklém tempu. Hlavu vzhůru, vítězné zápasy ještě přijdou. Ať žije Banana Chiquita.