G.I.C La Plate de Cünde vs. Borussia Bubeneč 8:4
UTS Vršovice vs. Autobazar Duo A 3:2
Dvorce SK MPI vs. Banana Chiquíta 5:4
Nisa AC vs. Ackerman AC 1:4
Zase prohra

Dvorce SK MPI - Banana Chiquíta 5 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

ChiquitaPo třech prohrách nastoupila Banana za krásně slunečného odpoledne se značně pozměněnou sestavou. Nezůstal kámen na kameni, ani v brance nestál muž s jinak pevnou pozicí Fanda, nýbrž Viktor. Fanda nebyl ani na lavičce. Ani v poli to nevypadalo na starou dobrou Bananu, v obraně se střídali Andre, Honza a Šindy, v útoku pak Honza Jiráň, Zelí, Vojta a Michal.
Banana vstoupila do utkání aktivně a chytrými kombinacemi se dostávala až před branku Dvorců, ale konečná fáze ne a ne se vydařit. Hosté v první půli zahodili několik tutovek, za což přišel trest. Chybnou rozehrávku brankáře zachytili domácí a tvrdou a přesnou ranou se dostali do vedení. Půle tak skončila 1:0. Do druhé půle vstoupila Banána odhodlaně, ale rychlý brejk domácí zakončili krásnou pumelicí na vzdálenější tyč ? 2:0. Pak nadělal několik hrubek brankář hostů a skóre se navýšilo na 4:0. To běžela už 45. minuta. A pak to začalo. Šindy vstřelil z brejku úvodní gól. Poté Vojta proměnil střelu, která původně nemířila mezi tyče. Další šanci proměnil Zelí a Banána se tak dostala na dostřel během deseti minut. Pak ale přišla další chyba v obraně, kterou domácí potrestali. V závěru hosté stihli snížit Zelího ranou, na další zásah už nezbyl čas. Banana tak dále zůstává bez bodu na chvostu tabulky, je dobře, že ji čeká 14-denní pauza. Snad se ji pak bude dařit lépe.