G.I.C La Plate de Cünde vs. Autobazar Duo A 4:2
UTS Vršovice vs. Ackerman AC 4:7
Dvorce SK MPI vs. Nisa AC 3:2
Tycho de Brahe FC A vs. Banana Chiquíta 7:2
Když se slunci nedaří

Tycho de Brahe FC A - Banana Chiquíta 7 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Zbyněk Busta

Už samotné problémy se sestavou nevěstily pro Bananu nic dobrého. Víkendový termín a Viktorovo nepěkné zranění se podepsaly pod prázdnou lavičkou na střídání, a když jsem zjistil, že gólman zapomněl doma své rukavice, jen jsem kroutil hlavou, jak je to jen možné!?
V prvních minutách hráči Banány vybídli pár krát nepřesným zpracováním míče nebo špatnou nahrávkou soupeře k šancím, ale gól se z nich naštěstí neurodil. Teprve poté převzali hráči ve žlutém iniciativu a výborný Zelí vstřelil první gól Banany ve 3. lize. Škoda, že soupeř z náhodného brejku srovnal do poločasu krok.
Ještě o půlce bych vsázel na hráče Banany, ale špatný přístup, únava a fatální chyby zavinily tristní druhý poločas. Po pár minutách byl tým Banany Chiquity zralý na ručník. Gólman zřejmě doma spolu s rukavicemi nechal i své brankářské umění a obrana nepřistupovala 100% k hráčům. Ani útočníkům se příliš nedařilo. Vázla kombinace anebo individuální akce zastavoval prales rukou soupeře.
Banana Chiquita tak jednoznačně přišla o dva důležité body, ale věřím, že se takový smolný zápas nemůže 2x opakovat. Recepty na zlepšení hry jsou dávno známé: stabilizovat sestavu, zlepšit koncentraci a přístup hráčů k utkání, pohyb, kombinace a méně individuálních chyb.