Chroustova Lokomotiva vs. Zelená Liška Juniors 1:1
Borussia Dortšpunt vs. Do Evropy Nechceme 6:0
Junior Motol vs. Arctica Islandica 2:8
Káca FC vs. Améby AFC 1:4
Komtupapa vs. Ústavan 01 KK 1:1
Neříkej Hop dokud nepřeskočíš...

Banana Chiquita - Blesk VK 0:3 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

JarolímNerad bych na Chiquitu přivolával temného démona Slavie, který nás sešívané nikdy nenechá dotáhnout ligu do zdárného konce. Zápas měl díky oběma mužstvům nadprůměrnou kvalitu. Hrál se tempo fotbal nahoru a dolu. Příčin první porážky je hned několik, kvalitní soupeř, kritické chyby v obraně při gólech a málo vypracovaných vyložených šancí.

Prakticky celý zápas Banana udržovala soupeře v mírném tlaku, ale zvlášť v prvním poločase scházela finální fáze, a když už Banana vystřelila, obrana Blesku střelu zblokovala. Na můj vkus se Chiquita až příliš často snažila přecházet hráče individuálně kličkami, které se na pískovém povrchu příliš nedařily. Chyběla narážečka nebo více nahrávek. Když už se Zelí nebo Mlky dostali do vyložené šance tak je ke smůle všech neproměnili. Možná se měla Chiquita pokusit o změnu herního stylu. Zkusit zakládat akce více od zadu a po zemi.

Rozhodli tak především chyby, kterých se Chiquita dopustila při prvních dvou gólech, kdy po autu a rohu měl vždy jeden hráč Blesku až příliš prostoru. Na druhou stranu, abych jen nekritizoval. Líbila se mi vůle po vítězství a chuť bojovat do poslední minuty. Proti houževnatému týmu Banana bohužel ztrácí body, ale není
důvod propadat panice. Tabulku stále vede.