Banana Chiquíta vs. Arctica Islandica 4:1
Chroustova Lokomotiva vs. Do Evropy Nechceme 6:0
Borussia Dortšpunt vs. Améby AFC 4:2
Junior Motol vs. Ústavan 01 KK 1:1
Káca FC vs. Komtupapa 5:0
Povinnost splněna - dva body pro Bananu

Banana Chiquíta - Arctica Islandica 4:1 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

vizekSláva Banany Chiquíty dolehla už i k nám do Kozlovny, a tak jsem se vypravil podívat se na jeden z klenotů Hanspaulské ligy. Nemohu se zbavit dojmu, že Banáni svého papírově slabšího soupeře lehce podcenili, na což málem i doplatili. Nakonec ale Chiquíta zúročila zkušenosti a zaslouženě vyhrála.

Do sestavy se překvapivě vrátil Mlky a byl to on, kdo vstřelil rychlý gól a v druhém poločase zkompletoval hattrick. Po brzkém vedení se Banáni nechali ukolébat. Vázla kombinace, pohyb a útočníci se utápěli v nepovedených kličkách. Hra jeden na jednoho dnes nevycházela snad nikomu. Pokud občas zaútočil soupeř, stávalo se, že si vytvářel přečíslení. Ve druhém poločase se Banáni celkově zvedli, i když je dvakrát zachránilo břevno. Druhý gól prakticky rozhodl celé utkání. Arctica se tlačila dopředu a Banáni chodili do přečíslení, které využívali. Velkou zbraní Chiquíty jsou v této sezóně i rohy! Opět z jednoho spadl gól a jistě to není věc náhody.

Také se projevil zářný příklad naší reprezentace. Bujarý večírek trojice hráčů jistě udělal své. Zatímco gólmanovi spíš prospěl, když reflexivně vytáhl jedovatou střelu na břevno, Andre ze zápasu raději odstoupil. Mrzet může ztracený míč a překažený
shot-out, kterého se snad dočkáme v příštích zápasech.