Banana Chiquíta vs. Borussia Dortšpunt 4:3
Do Evropy Nechceme vs. Komtupapa 0:6
Blesk VK vs. Káca FC 2:4
Chroustova Lokomotiva vs. Junior Motol 4:3
První dva body do tabulky!

Banana Chiquita - Borussia D. 4:3 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

LuhovýPrvní utkání Banany jsem navštívil ze dvou důvodů. Chtěl jsem si spravit chuť po reprezentační blamáži a byl jsem zvědavý, jak Chiquíta vstoupí do jarní sezóny. Pověstní sparťanští skauti by se měli od Banany učit, jak se dělají přestupy, protože právě jarní posila Viktor rozhodl dramatické utkání.

První minuty se Borussia nestačila divit. Po pár minutách prohrávala díky Vikrorovi 2:0 a vše směřovalo spíš k debaklu než vyrovnanému utkání. Bohužel Bananu vůbec nepodržel brankář a kapitán Fanda a dvěmi chybami nechal soupeře naskočit zpátky do zápasu. Druhá půle byla už více o bojovnosti a důrazu, kterým Banana rozhodně nešetří. Z týmu, který dříve hrál téměř bezkontaktní fotbal se stává velmi kompaktní a bojovné mužstvo. Obraná trojice Tomáš,Hynek a Andre obstála velmi slušně. Posledně jmenovaný, ač sváteční střelec, svým gólem dokonce rozhodl zápas. V útoku se mi zdálo, že se vše točilo kolem nakopávaných míčů na Viktora. Přesto měli i ostatní útočníci slibné šance a doufejme, že se v příštích zápasech střelecky prosadí. Banana Chiquíta může být ráda za dva body proti dobrému soupeři, který měl také řadu gólových šancí,