Banana Chiquíta vs. Zelená Liška Juniors 4:1
Borussia Dortšpunt vs. Chroustova Lokomotiva 6:0
Káca FC vs. Do Evropy Nechceme 6:0
Komtupapa vs. Arctica Islandica 1:2
Ústavan 01 KK vs. Améby AFC 0:1
Zraněný Tomáš vystřílel postup

Banana Chiquita - Zelená liška Juniors 4:1 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

FandaInfarktová předehra předcházela našemu poslednímu zápasu. Poslední dva dny nikdo netušil, zda se vůbec sejdeme v dostatečném počtu a jedna nepříjemná zpráva stíhala druhou. Kuriózně zápas rozhodl Hattrickem Tomáš, který ještě v pátek hlásil, že je zraněný a zápas maximálně odchodí. Odchodil ho na jedničku s hvězdičkou a přitom vstřelil své první góly v sezóně.

Soupeř byl prý peněžně motivován Borusií, a tak se do zápasu pustil jako by hrál o postup. V rozletu ho naštěstí zastavil Viktorův brilantně zahraný roh přímo do brány. Poté jsme se uklidnili a snažili se hrát, co nejdále od naší poloviny. Zelená Liška stihla do poločasu po nedorozumění obrany snížit, ale zápas nakonec rozhodla naše vysoká efektivita v útoku a snaha pokud možno kombinovat při nebezpečných brejcích. Ve druhém poločase toho měla obrana opravdu dost a dopouštěla se i chyb, které Zelená Liška ani jednou nevyužila a ze hry se utápěla nepřesnými dlouhými balony. Rozhodně dnešnímu zápasu vévodila bojovnost, které jsme nepodlehli a namotivovanému soupeři se v ní vyrovnali.