An. ofenziva - Slavia gans 2:0
Černý koně TMK - Sakostra 2:6
Hasiči Průhonice - Krabice 2:0
Habet Praha FŇ - Morna to zařídí FC 0:6k
Vítězství! Pro naši nedělní fotbalovou mši na prašné škváře vykouzlil Pánbůh nad Hagiborem nádherné počasí. Zápas byl dlouho vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Teprve ke konci první půle Zelí pohladil oko diváka střelou z dobrých patnácti metrů do břevna a o pět minut později stejný hráč doklepl odraženou střelu za bezmocného brankáře. Svůj druhý gol v sezoně oslavil po zápase pěti pivy, což je letošní nejlepší pozápasový výkon. Druhá polovina zápasu byla pro FK Alej B labutí písní jejich postupu. Alej Převzala iniciativu, nestřelila tyč a břevno, ale jinak s přehledem chytajícího brankáře Koubu ani jednou nepřekonala. Za to udeřila Banana Chiquita, když proměnila dvě rychlé brejkové situace a mohla tak po týdenním půstu otevřít šampaňské na oslavu vítězství 3:0.